Imprezy / Pakiety

'Wieczór integracyjny dla firm'


       Oferujemy Państwu całkowicie nową formę integracji z klientami, partnerami biznesowymi i pracownikami. Proponujemy: organizację ekskluzywnych, zamkniętych spotkań lub kupno - bonów upominkowych na zabiegi w Centrum Body & Beauty.

 


'Pakiety całodniowe'

 

wSPAniały Relaks

 

     Pakiet przeznaczony dla osób, które poszukują ucieczki od codzienności.
W ramach pakietu proponujemy masaż dźwiękiem - Misami Tybetańskimi + Gong lub masaż polinezyjski oraz ekskluzywny zabieg na twarz na bazie trufli i szampana.


Masaż misami tybetańskimi / Masaż polinezyjski
Trufle i Szampan
Sauna sucha / Łaźnia parowa

Cena pakietu: 350 zł

 

Eliksir Młodości

 

     Symbioza z naturą i wiara w jej niewyczerpalne pokłady piękna leży u podstaw młodego wyglądu i pozytywnego stanu ducha. Zapraszamy na regenerującą wędrówkę po krainie młodości. W pakiecie połączyliśmy tradycyjne, indonezyjskie rytuały piękna oraz osiągnięcia nowoczesnej kosmetologii. Działamy zarówno na umysł, jak i na ciało. Sprawiamy, że ubywa Ci lat.


Spersonalizowany Zabieg Odmładzający - Ujędrniający
Miód Wanilia Pomarańcze - Zabieg Odżywczo - Regenerujący
Sauna fińska

SPA dla włosów

Cena pakietu: 500 zł


'Wieczór Panieński'

 

     Wieczór panieński jest pożegnaniem stanu wolnego. Równocześnie stanowi doskonałą okazję dla Panny Młodej do tego by móc, choć na chwilę oderwać się od stresujących przygotowań do ślubu i wesela.

Salon Centrum Body & Beauty pragnie pomóc świadkowej i przyjaciółkom przyszłej Panny Młodej w organizacji takiego wieczoru. Pobyt w naszym SPA będzie znakomitym wstępem do tej jedynej niezapomnianej chwili….

Przy blasku świec z szampanem w dłoni będziecie mogły Panie poddać się zabiegom upiększającym, relaksacyjnym, zadbać o perfekcyjny makijaż, paznokcie, uczesanie i świetne samopoczucie.

 


 

Home   Oferta   Dla par   Upominki   Imprezy / Pakiety   Media o nas   Galeria   Kontakt   Polecamy

 

 

Produkcja strony: TeamUp - Informatyczna Opieka Twojego Biznesu

www.teamup.pl |