UWAGA! Zajęcia fitness w naszym salonie będą prowadzone tylko do końca roku!

 

AKTUALNY GRAFIK ZAJĘĆ: POBIERZ TUTAJ

 

 

CENNIK FITNESS

8 WEJŚĆ/MC  100 zł
12 WEJŚĆ/MC 130 zł

KARNET OPEN FITNESS

KARNET OPEN FITNESS +SIŁOWNIA

160 zł

180 zł

wejście jednorazowe    20 zł
opłata członkowska   30 zł

 

 

ABT

czyli brzuch, uda i pośladki - trening poświęcony wyszczupleniu brzucha oraz dolnych partii ciała.

TBC/ strength workout - trening ogólnorozwojowy o średniej i wysokiej intensywności. To połączenie treningu TBC z treningiem siłowym. Ćwiczenia cardio przeplatane są ćwiczeniami wzmacniającymi i siłowymi. Na zajęciach wykorzystujemy rozmaite przyrządy- taśmy, miniband, piłki, stepy, hantle czy kettlebell, pracujemy również z ciężarem własnego ciała. Trening dla każdego- niezależnie od stopnia zaawansowania ze względu na możliwe skalowanie trudności ćwiczeń. 

PŁASKI BRZUCH 

trening poświęcony modelowaniu brzucha,spalaniu tkanki tłuszczowej i wzmocnieniu mięśni, wszystko po to aby był płaski i jędrny.

 

ZDROWY KRĘGOSŁUP

spokojne ćwiczenia wzmacniające mięśnie podtrzymujące kręgosłup, przede wszystkim mięśnie grzbietu i brzucha, uelastyczniające kręgosłup, poprawiające ruchomość stawów,  łagodzące lub wręcz niwelujące dolegliwości związane z kręgosłupem.

 

SHAPE

Intensywne połączenie ćwiczeń siłowych i wydolnościowych, pozwalających wyrzeźbić dolne partie ciała (brzuch, biodra i pośladki), poprawić siłę mięśniową, elastyczności i kształt mięśni. Zajęcia zaczynają się trwającą około 15 minut rozgrzewką  bez choreografii, co  pozwala na uczestnictwo tym, których koordynacja ruchowa nie jest mocna stroną . Kolejna część zajęć ukierunkowana jest na wzmacnianie mięśni w obrębie brzucha, bioder i ud. Końcowe 10 minut to stretching czyli ćwiczenia rozciągające i relaksujące, prowadzone przy spokojnej muzyce. Zajęcia dla wszystkich.

 

TBC: "Total body conditioning” czyli modelowanie całego ciała.
Zajęcia te cieszą się wielkim powodzeniem zarówno wśród początkujących, jak i zapalonych sportowców.

Trening TBC zaczyna rozgrzewka. Trwa 10 minut, składa się z prostych kroków, które będzie w stanie powtórzyć każdy. Po niej następuje część wzmacniająca, czyli ćwiczenia na ręce, nogi, pośladki i brzuch. Do treningu używane są rozmaite sprzęty: hantle, tubingi (guma z rączką), obciążenia na nogi (tzw. „zajączki”), step czy coraz popularniejsze piłki.

 

ZUMBA to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA !

 

Proste kroki taneczne, świetna kombinacja ruchów, a przede wszystkim

DUŻA DAWKA POZYTYWNEJ ENERGII I MOTYWUJĄCEJ MUZYKI !

Jest to DYNAMICZNA KOMBINACJA RYTMÓW LATYNOSKICH i międzynarodowych m.in.:merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist ... i wiele innych!!

DLACZEGO ZUMBA ?

 

  • po pierwsze ZUMBA zapewni Ci TRENING CAŁEGO CIAŁA i wzmocni mięśnie,
  • po drugie to trening Cardio, dzięki czemu ZDOBĘDZIESZ KONDYCJĘ oraz skutecznie SPALISZ KALORIE
  • po trzecie ZUMBA ZŁAGODZI STRES - energiczne ruchy pomogą w uwalnianiu endorfin (hormonów szczęścia) co pozwoli Ci na zapomnienie o problemach dnia codziennego i pozbawi Cię kompleksów,
  • mało tego ZUMBA pomoże Ci obniżyć ciśnienie krwi, WZMOCNI SERCE i układ krwionośny oraz WYOSTRZY ZMYSŁY i pobudzi nasz umysł do działania

ALE PRZEDE WSZYSTKIM DZIĘKI ZUMBIE MIŁO SPĘDZISZ CZAS I

POZNASZ NOWYCH LUDZI !


 

 

 

Produkcja strony: TeamUp - Informatyczna Opieka Twojego Biznesu

www.teamup.pl | kontakt@teamup.pl